Kancelaria Adwokacka
Paulina Zakrzewska-Rosołowska


ul. Myśliwska 48 F/10
80-283 Gdańsk

ul. Niepodległości 10
14-200 Iława

Telefon: 605 483 357

Kancelaria Adwokacka

Kancelaria Adwokacka Zakrzewska-Rosołowska

Adwokat Paulina Zakrzewska-Rosołowska urodziła się w Iławie i jest absolwentką miejscowego Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Żeromskiego.

Paulina Zakrzewska-Rosołowska ukończyła Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego – kierunek prawo oraz administracja, a także Politechnikę Gdańską (Wydział Chemiczny) – kierunek ochrona środowiska.

Paulina Zakrzewska-Rosołowska odbyła aplikację adwokacką w Gdańsku. W tym mieście została również wpisana na listę Pomorskiej Izby Adwokackiej.

Doświadczenie zawodowe zdobywała w trakcie trwania studiów – Sąd Rejonowy w Gdańsku (Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych) oraz podczas wykonywania aplikacji adwokackiej w jednej z renomowanych gdańskich kancelarii, gdzie zajmowała się obsługą prawną klientów indywidualnych oraz małych i dużych firm.

Aplikację adwokacką odbywała pod opieką profesora Uniwersytetu Gdańskiego – adwokata dra hab. Wojciecha Cieślaka, prowadzącego kancelarię adwokacką specjalizująca się w sprawach z zakresu prawa karnego.

Kancelaria Adwokacka założona przez Paulinę Zakrzewską-Rosołowską kieruje swą ofertę do klientów indywidualnych oraz firm, chcących mieć pewność, że zyskują pomoc prawną realizowaną w profesjonalny, przystępny i kompleksowy sposób.

Wykształcenie, doświadczenie, kompetencje są gwarantem najwyższej jakości świadczonych usług. Wszystkie te czynniki wpływają na to, że Kancelaria przekazuje swym Klientom uczciwe informacje dotyczące powodzenia danej sprawy i wspólnie z nimi realizuje optymalny ustalony plan działania.

Najważniejsza jest dla nas dbałość o dobro Klienta oraz nawiązanie współpracy opartej na wzajemnym zaufaniu. Zapewniamy zachowanie poufności i dochowanie tajemnicy adwokackiej.


Design by Coollew | Opracowanie Marketing w Internecie